20.9.2016

Podrobnosti o systému

Jedná se o rychlou a přesnou inventuru alkoholu v láhvy.

Váha váží alkohol v lahvi (lihoviny), mince (včetně €) a poskytuje také standardní kontrolní vážení. To vše pohodlně ve vašem počítači.

Dovolujeme si Vám představit náš měrný systém JeraScale (váha na alkohol), díky kterému budou inventury alkoholu ve Vašem zařízení rychlejší, přesnější, hygieničtější a přehlednější. S naším měrným systémem je konec s dlouhému přelévání do odměrných válců s nepřesnému odměřování podle měrek.
Konec s vyťukáváním čísel do kalkulačky a jejich opisováním do sešitu. Náš měrný systém JeraScale toto vše udělá za Vás a ještě mnohem víc!

Jak systém funguje?

  • Položíte lahev, kterou potřebujete změřit na váhu, v databázi si najdete záznam k odpovídajícímu druhu alkoholu a program Vám přepočítá zbylou tekutinu na mililitry. Ihned víte kolik Vám v lahvi zbývá.
  • Dále se v tabulce zobrazují informace, kolik tekutiny bylo v lahvi při posledním měření, kolik alkoholu jste prodali a kolik na tom vydělali.
  • Dříve hodinovou práci, máte zvládnutou za deset minut.
  • Software s novými update, vždy zdarma ke stažení zde

Databáze alkoholu

Konkrétní databázi jednotlivých lahví, si vytváříte sami, aby nedošlo v budoucnu ke zbytečným potížím s nepřesností našich vlastních záznamů. To znamená, že program, který si nainstalujete neobsahuje žádný seznam (databázi) druhů alkoholu.

Licenční klíč

  • Licenční klíč vám bude zaslán e-mailem po obdržení Vaší platby, nebo si ho jednoduše z aktivujete přímo z internetu.

Pro bližší informace o JERAscale a právě probíhajících akcích si napište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.